0212 549 70 91 - 92

GGG50 Sfero Döküm Özellikleri

GGG50 Sfero Döküm Özellikleri

GGG50 Sfero döküm özellikleri, eritme usulü elde edilen bir dökme demir türüdür. GGG ifadesi küresel grafitli döküm ürünü olarak anlaşılmaktadır. Bu da GGG50 Sfero döküm olarak bilinmektedir. Malzeme özellikleri arasında en belirgini darbelere karşı yüksek dayanıklılık göstermesidir.

Türk Standartlarına göre üretilerek endüstri üretimlerinde kullanılmaktadır. GGG50 kodlu Sfero Döküm ürünü yüksek mukavemet gücü, kolay şekillenmesiyle ilk tercihler arasındadır.

GGG50 Nedir?

Sorusunun en kolay cevabı Sfero Döküm olarak verilebilmektedir. GGG50 rumuzuyla tanınan Sfero döküm malzemesinin en önemli özelliği kolay şekillenebilmesi ve dayanım gücüdür. Ürünleri hayatın her alanında kullanılmaktadır. Rafineriler, Akslar, Hidrolik Presler, su nakil boruları, yatak kapakları sadece bazıları olarak bilinmektedir.

GGG50 malzeme özellikleri çok fazladır. Yüksek mukavemetli ürünler olarak endüstriyel alanların aranan malzemesidir. Askanmakina.com.tr uzun yıllardan bu güne Yurtdışından ithal ederek sektörün GGG50 malzemesi tedarikini sağlamaktadır.

Profesyonel ekibi, teknik donanımlarıyla adından söz ettiren Askan Makine müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Uzun yıllardan bu güne sektöre yön vererek ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

GGG50 Sfero Döküm Özellikleri

Küresel Grafitli Döküm adıyla tanınmaktadır. Türk Standartlarına uygun üretim tekniği ve esnek yapısıyla geniş yelpazede kullanılmaktadır. GGG50 mekanik özellikleri arasında tokluk, hafiflik bulunmaktadır. Mekanik özellikleri bakımından pik döküme denk olsa dahi daha hafif ve çekme gücü daha yüksektir.

1. Sınıf bir sanayi ürünü olan GGG50 Sfero dökme ürünü endüstrinin aranan maddesel elemanıdır. Askanmakina.com.tr tarafından Türkiye’ye sunulan Sfero Döküm ürünü yüksek kalitesiyle öne çıkmaktadır.

Demir ve Çelik gibi üretimde kullanılmaktadır.

1.Sınıf ürün olarak üretim endüstrisinde geniş yer bulmaktadır.

Mekanik özellikleri bakımından demir döküm ürünlerine benzemektedir.

Süneklik, mukavemet gücü ve tokluk bakımından ön plana çıkmaktadır.

Demire göre daha düşük derece sıcaklıkta ergime özelliğiyle kolaylıkla şekillendirilebilmektedir.

Bu konuda GGG50 ürünü ihtiyaçlarınız için en yakın adres Askan Makina güven adresi olarak çalışmaktadır.

GGG50 Malzeme Özellikleri

GGG50 rumuzuyla tanınan Sfero Döküm malzeme özellikleri arasında küften nemden etkilenmemesi bulunmaktadır. Sertlik derecesi düşük esnekliği ve mukavemeti yüksektir. Demir- çelik döküm özelliklerine benzemektedir. Fakat daha düşük ısıda şekillendirmeye izin vermektedir. Pik döküm ve Sfero döküm arasındaki en belirgin özellik GGG50 ürünü daha dayanıklı ve hafiftir.

GGG50 Mekanik Özellikleri

Mekanik açıdan bakılırsa demir-çelik benzeri olarak görülebilmektedir. Ancak düşük ısıda şekillenebilmesi ve maksimum çekme gücüne sahip olması bakımından ayrılmaktadır. Ayrıca akışkan bir malzeme olarak ideal üretimi yapılmakta ve kesim ünitelerinde kullanılmaktadır.

Mekanik dayanım gücü yüksek GGG50 ürünü cam sanayi, petrol rafinerileri ve otomotiv sektörünün aranan ürünüdür. Sertlik derecesine göre Sfero 40-50-60 kodlarıyla anılmaktadır. 2014 yılından itibaren Türkiye ithalatında söz sahibi olan askanmakine.com.tr firma güvencesiyle farkını yansıtmaktadır.

GGG50 rumuzlu Sfero Döküm ürünleri hayatın her alanında görülebilmektedir. Bu nedenle kullanım alanı sınırsız olarak ifade edilebilmektedir. 7/24 internet erişimi sağlanarak GGG50 ürünü detayları öğrenilerek sipariş verilebilmektedir.

GGG50 Kimyasal Analiz

GGG50 koduyla tanınan Sfero Döküm ürününün kimyasal analizi uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Askanmakina.com.tr adresi ziyaret edilerek GGG50 ürün bilgileri ve kimyasal analizleri hakkında bilgi alınabilmektedir.

GGG50 kimyasal analiz üretimde kullanılabilmek için gerekli değerlendirme ölçümleri yapılmaktadır. Hangi ürün hangi alanda kullanılacak bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle GGG50 Sfero Döküm de kimyasal analizi yapılarak kullanıma sunulmaktadır.

Ürün kalitesi ve üretim ayrıcalıkları bakımından ilk sırada yer alan GGG50 sektöre yön vermektedir. Askan uzmanları tarafından tüm teknik detayları belirlenerek sektöre sunulan ürünler güvenle kullanılmaktadır.

1.076 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN